Резюме/кандидатура за Builder

Кандидатурите са отворени.

Автор
MitkoPaynera
Потребител
Потребител
Регистриран: 29 май 2017, 20:57
Ник в играта: MitkoPaynera
Теми: 1

Резюме/кандидатура за Builder

Мнениеот MitkoPaynera » 29 май 2017, 21:08

1. Как се казвате ? Митко
2. Как се пишете в сървъра ? MitkoPaynera
3. От колко времете играете в сървъра ни ? 2 дни - но ще продължавам да наваксвам с редовноста си.
4. Умеете ли да работите в екип ? Разбирасе , че да , бил съм част от екипа на много сървъри и разбирам от доста работи .
5. Умеете ли да работите с плъгин-а WorldEdit ? Знам всичко за World Edit , работя с него перфеткно .
6. Защо искате да сте Builder в сървъра ни ? Като цяло сървърът ми допада , и затова искам да подобря имиджа му чрез най-различни постройки, и също така да помагам с какво се налага и каквото трябва . Винаги ще съм на среща за всичко. (Като цяло сървърът има потенциал който можем да развием стига да има желание и вие да искате.
7. С какво ще допринесете за развитието на сървъра ? С много неща , а след като ме видите/тествате на какво съм способен , ще останете доволни. ( Разбирасе за всичко си отнема време , но това е друг въпрос ) - Все пак доверието се печели с работа и постояннство , а не с сладкодумни приказки и лъскателсва.
8. Снимка на вашата сграда с която кандидатствате, построена в сървъра ни на /warp Creativе - В момента още я дооправям но скоро ще кача снимка
П.С - НА 14 години съм
Skype - dimityr.angelov86

Върни се в “Кандидатури за Builder”